18.10.2017 20:46

Salaspils handbola komandas zaudē dobelniecēm un ogrēniešiem

Salaspils handbola komandas zaudē dobelniecēm un ogrēniešiem Salaspils sporta skola

Divas spēles divu dienu laikā Latvijas handbola čempionātā aizvadījušas Salaspils komandas. Diemžēl gan Salaspils sporta skolas handbolistes, gan "Salaspils/Mērnieks ZM" handbolisti piedzīvoja zaudējumus.

Salaspils sporta skolas spēlētājas savās mājās cīņā pret Latvijas vicečempionēm "REIR Dobele" handbolistēm ātri nokļuva zaudētājās 4:8, taču drīz vien sadeldēja starpību līdz minimumam un otrā puslaika sākumā pat izvirzījās vadībā 18:17. Turpinājumā gan tika labi vairs neveicās – dobelnieces atguva vadību un līdz otrā puslaika vidum iekrāja izšķirošo pārsvaru 27:21. Spēle beidzās ar Salaspils komandas zaudējumu 30:33.

Laukuma saimniecēm 11 vārtus guva Renāte Salmane, pa četriem – Natālija Kozlova, Dace Potapova un Agrita Bērziņa. Turnīra tabulā Salaspils sporta skola ar diviem punktiem četrās spēlēs ieņem piekto pozīciju, bet līderes ar desmit punktiem (piecas uzvaras piecās spēlēs) ir Jēkabpils sporta skolas un Stopiņu NHK handbolistes.

Daudz ātrāk intriga izplēnēja "Salaspils/Mērnieks ZM" izbraukuma mačā pret Ogres novada sporta centra/HK "Ogre" vienību. Vēl nebija nospēlētas 20 minūtes, kad mājinieku pārsvars jau bija pārsniedzis 10 vārtu atzīmi (14:3), vēlāk sasniedzis arī 15 (24:9). Turpinājumā cīņa izlīdzinājās, taču reālu izredžu atspēlēties salaspiliešiem nebija, un viņi piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas – 20:36. "Salaspils/Mērnieks ZM" rindās pa pieciem vārtiem guva Žanis un Eduards Malahovi.