07.10.2017 20:13

"Olaine" pietuvojas trijniekam, "Auda" attālinās no sešnieka

"Olaine" pietuvojas trijniekam, "Auda" attālinās no sešnieka Latvijas Futbola federācija

Vēl vienu soli pretī Latvijas pirmās līgas čempionāta medaļām sestdien spēra futbola kluba "Progress" / Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" spēlētāji, kuri izcīnīja trīs punktus mājas spēlē pret futbola klubu "Smiltene". Zaudējumu viesos Daugavpilī piedzīvoja Ķekavas futbola klubs "Auda".

Spēlē Olaines pilsētas stadionā rezultāts palika neatklāts līdz 50. minūtei, kad savus piecpadsmitos vārtus sezonā guva mājinieku rezultatīvākais spēlētājs Vugars Askerovs (viņš ir trešais labākais snaiperis līgā). Otrā puslaika vidū "Progress"/"Olaine" pārsvaru dubultoja Vlads Rimkuss, un spēle tā arī noslēdzās 2:0.

Cīņā par trim godalgotajām vietām pārliecinošā vadībā ir "Valmiera Glass"/ViA – 49 punkti 19 spēlēs, tiesa, valmierieši sestdien palaida garām iespēju jau nodrošināt čempionu titulu. Pa 41 punktam ir Grobiņas sporta centra futbolistiem un Olaines klubam, kuriem ar 38 punktiem seko "BFC Daugavpils". Šiem četriem klubiem atlicis aizvadīt pa trim spēlēm.

Daugavpils komanda sestdien savā laukumā uzņēma FK "Auda" futbolistus, jau piektajā minūtē izvirzījās vadībā, katrā puslaikā guva pa diviem vārtiem un svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru 4:0.

Zaudējums Ķekavas komandu nedaudz attālinājis no cerībām uz vietu pirmās līgas labāko sešniekā. "Audu", kas pirms atlikušajām divām spēlēm ar 22 punktiem 20 mačos ieņem devīto pozīciju, no sestās pozīcijas šķir trīs punkti, bet zemāk par desmito vietu ķekavieši vairs nevar nokrist.

14. oktobrī FK "Auda" savā laukumā uzņems Rēzeknes futbola akadēmijas komandu, kas šobrīd ieņem tieši sesto vietu. Savukārt "Progress"/"Olaine" viesosies pie vieniem no turnīra pastarīšiem Preiļu BJSS futbolistiem.