01.10.2017 14:33

Dāmu handbola čempionātā uzvaras gūst Stopiņu un Salaspils komandas

Dāmu handbola čempionātā uzvaras gūst Stopiņu un Salaspils komandas Salaspils sporta skola

Sekmīgu nedēļas nogali aizvadījušas Pierīgas dāmu handbola komandas – Latvijas virslīgas čempionātā panākumus guva gan čempiones Stopiņu novada komandas (NHK) spēlētājas, gan Salaspils sporta skolas handbolistes.

Salaspilietes mačā pret Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komandu pirmā puslaika vidū veica izrāvienu 8:1 un iekrāja izšķirošo 15:6 pārsvaru. Studentes gan pietuvojās līdz piecu vārtu starpībai, tomēr otrā puslaika sākumā Salaspils handbolistes pārsvaru palielināja līdz +10 (24:14) un aizvadīja spēli līdz pārliecinošai 35:21 uzvarai.

Uzvarētāju labā pa deviņiem vārtiem guva Renāte Salmane un Inese Umjarova, sešus – Agrita Bērtiņa, piecus – Dace Potapova.

Daudz grūtāk uzvara Ulbrokas sporta kompleksā nāca Stopiņu NHK handbolistēm. Pagājušās sezonas finālistu savstarpējā mačā pret "REIR Dobele" komandu līdz pat otrā puslaika vidum laukuma saimnieces ne reizi nebija izvirzījušās vadībā, un dobelnieču pārsvars vienubrīd sasniedza pat sešus vārtus (12:18). Tomēr spēles pēdējās 10-12 minūtēs čempionēm izdevās salauzt pretinieču pretestību un, gūstot sešus vārtus pēc kārtas, izcīnīt otro uzvaru sezonā – 29:25.

Ivita Asare mājinieču labā guva 10 vārtus, Elza Seržante sešus, Lana Nikolajeva un Evelīna Fenogenova pa četriem.

8. oktobrī ar savstarpējo spēli Ulbrokā Latvijas pirmās līgas turnīru sāks Pierīgas vīru handbola komandas – Ulbrokas sporta klubs un "Salaspils/Mērnieks ZM".