30.09.2017 17:17

"Audas" futbolisti Ķekavā cieš sakāvi spēlē pret līderiem

"Audas" futbolisti Ķekavā cieš sakāvi spēlē pret līderiem FK "Auda"

Nobeigumam tuvojas Latvijas futbola pirmās līgas turnīrs. Vienā no sezonas pēdējām mājas spēlēm Ķekavā sestdien futbola klubs "Auda" piedzīvoja pamatīgu sakāvi cīņā pret pārliecinošajiem turnīra līderiem "Valmiera Glass"/ViA futbolistiem.

Spēles pirmajā pusstundā valmierieši divreiz raidīja bumbu "Audas" vārtos, taču 12 minūtes līdz pamatlaika beigām Ričardam Grauzem izdevās starpību samazināt līdz minimumam. Mača izskaņā laukuma saimniekiem gan sanāca pagalam neveiksmīga – pamatlaika pēdējā minūtē un vēl divreiz jau kompensācijas laikā bumba vēl trīs reizes atrada ceļu uz viņu vārtiem, un beigās sagrāve 1:5. Ar hettriku viesu rindās izcēlās Niks Savaļnieks.

Joprojām bez zaudējumiem spēlējošajai "Valmiera Glass"/ViA vienībai nu ir 48 punkti 18 spēlēs (15 uzvaras, 3 neizšķirti), un, kad līdz turnīra beigām atlikušas četras spēles, tā tuvākos sekotājus Grobiņas sporta centru un šajā kārtā brīvo FK "Progress"/AFA "Olaine" komandu apsteidz par desmit punktiem.

FK "Auda" ar 22 punktiem 19 mačos tabulā atrodas devītajā vietā.