06.08.2012 09:54

Futbolistiem trīs zaudējumi pirmajā līgā

Futbolistiem trīs zaudējumi pirmajā līgā FS "Metta"

Neveiksmīga nedēļa, pabeidzot Latvijas čempionāta pirmo apli, bijusi gan futbola kluba "Auda", gan futbola skolas "Metta" un Salaspils sporta skolas apvienotās komandas spēlētājiem.

Ķekavas "Auda" sestdien izbraukumā tikās ar Latvijas futbola pirmās līgas līdervienību kluba "Liepājas metalurgs" dublieru komandu un cieta pamatīgu sakāvi 1:5 (0:2). Vienīgos vārtus spēles 49. minūtē viesiem guva Ainārs Daudziešans, tobrīd samazinot liepājnieku pārsvaru līdz 1:2. Taču drīz pēc tam laukuma saimnieki atbildēja ar vēl diviem precīziem raidījumiem.

Divas spēles pirmās līgas turnīrā neveiksmīgi aizvadījuši arī FS "Metta"-2/Salaspils futbolisti, tiesa, viņu cīņu iznākumu izšķīra vieni zaudēti vārti.

Mačs pret Rīgas "Skonto" aizritēja līdzīgā cīņā, kurā nevienai komandai atklāt rezultātu neizdevās. Tomēr pamatlaika izskaņā skontieši spēja palielināt spiedienu uz salaspiliešu vārtiem un kompensācijas laika ceturtajā minūtē Mārcis Orols rīdziniekiem guva uzvaras vārtus – 0:1 (0:0).

Savukārt spēlē pret Rīgas futbola skolas (RFS) komandu FS "Metta"-2/Salaspils futbolisti piedzīvoja zaudējumu 1:2 (0:0). Otrā puslaika sākumā ar galvu precīzi sita Mārtiņš Ozols, bet drīz pēc tam izgājienu viens pret vienu nerealizēja Maksims Radionovs. Taču cīņas turpinājumā RFS futbolisti pārņēma iniciatīvu un guva divus vārtus.

Turnīra tabulā pēc aizvadītām 12 spēlēm abas Pierīgas komandas atrodas līdzās – FK "Auda" ar 14 punktiem ieņem astoto, bet FS "Metta"-2/Salaspils ar 12 punktiem devīto vietu. Līderiem "Liepājas metalurgam-2" ir 29 punkti.