20.08.2017 11:01

Olaines futbolisti nopelna trīs punktus, "Auda" vienu

Olaines futbolisti nopelna trīs punktus, "Auda" vienu FK "Auda"

Latvijas futbola pirmās līgas turnīra 14. kārtā uzvaru izcīnīja tabulas trešajā vietā esošā FK "Progress"/AFA "Olaine" komanda. Ķekavas futbola klubam "Auda" nācās samierināties ar vienu punktu.

"Progress"/"Olaine" futbolisti sestdien savās mājās uzņēma RTU FC/"Skonto Academy" komandu. Jau septītajā minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Maksims Neverovskis. 20. minūtē viesi panāca izlīdzinājumu, taču jau mirkli vēlāk Alekss Regža atjaunoja mājiniekiem vadību, bet vēl līdz pārtraukumam Oļegs Malašenoks panāca 3:1. Pamatlaika izskaņā Vugars Askerovs ceturto reizi raidīja bumbu rīdzinieku vārtos, un Olaines komanda svinēja pārliecinošu uzvaru 4:1.

FK "Auda" izbraukuma spēlē pret futbola klubu "Smiltene" vadībā izvirzījās jau ceturtajā minūtē, kad precīzs bija Mareks Matīss Labanovskis. Pusstundu vēlāk smiltenieši panāca neizšķirtu, un cīņa tā arī beidzās – 1:1.

Pirmās līgas turnīra tabulā "Progress"/"Olaine" ar 32 punktiem 14 spēlēs ieņem trešo pozīciju aiz Grobiņas sporta centra (35 p.) un "Valmiera Glass"/ViA (33 p.), bet FK "Auda" ar 16 punktiem ierindojas septītajā vietā.

Latvijas otrās līgas Rīgas reģiona turnīrā par 9.-13. vietu trešo zaudējumu četrās spēlēs piedzīvojuši "BFS Reinards/Ropaži" futbolisti, kuri savā laukumā ar 0:4 piekāpās Ogres novada sporta centra komandai. Trīs vārtus ropažnieki zaudēja 12 minūšu laikā otrā puslaika vidū.