09.08.2017 12:59

Upesciema futbolisti cieš sagrāvi, ropažnieki nenosargā triju vārtu pārsvaru

Upesciema futbolisti cieš sagrāvi, ropažnieki nenosargā triju vārtu pārsvaru Rīgas Futbola federācija

Latvijas futbola otrās līgas Rīgas reģiona turnīrā otrā posma otrās kārtas spēles aizvadījušas divas Pierīgas komandas. Otro sagrāvi pēc kārtas piedzīvoja sporta kluba "Upesciems" komanda, bet "BFS Reinards/Ropaži" vienībai nācās samierināties ar vienu punktu.

Turnīrā par 1.-8. vietu SK "Upesciems" otrdien savā laukumā uzņēma futbola klubu "Progress", kura sastāvā spēlēja vairāki pirmās līgas komandas "Progress"/"Olaine" futbolisti. Ātri nonākuši zaudētājos, mājinieki līdz pirmā puslaika izskaņai nosargāja minimālu rezultāta starpību. Taču tad divu minūšu laikā ielaida divus vārtus, otrā puslaika pirmajā pusē vēl divus un beigās piedzīvoja zaudējumu 0:5 (iepriekšējā spēlē Upesciema futbolisti cieta sagrāvi 0:6).

Ar septiņiem punktiem astoņās spēlēs (divas uzvaras, viens neizšķirts, pieci zaudējumi) SK "Upesciems" turnīra tabulā ieņem sesto vietu.

Savukārt turnīrā par 9.-13. vietu sāpīgu neveiksmi piedzīvoja "BFS Reinards/Ropaži" komandas futbolisti. Mačā pret "Amoko/02" vienību viņi pēc pirmā puslaika bija vadībā 3:0, taču otrajā puslaikā vispirms zaudēja divus vārtus, tad palika skaitliskā mazākumā, bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē bumba viņu vārtos ielidoja trešo reizi – 3:3.

Piektdien otrā posma turnīra pirmo spēli izbraukumā pret Ogres novada sporta centra komandu aizvadīs sporta kluba "Kengaroos"/Salaspils futbolisti.