05.08.2017 19:01

"Olainei" uzvara, "Audai" punkts, "Upesciemam" un "Ropažiem" sakāves

"Olainei" uzvara, "Audai" punkts, "Upesciemam" un "Ropažiem" sakāves FK "Auda"; video - Rīgas Futbola federācija

Kārtējās spēles Latvijas čempionātā nedēļas nogalē aizvadījuši vairāki Pierīgas futbola klubi. Vislabāk veicās futbola kluba "Progress"/Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" komandai, kas šīs sezonas rangā arī ir visaugstāk no Rīgas tuvākās apkārtnes vienībām.

Sestdien "komanda.lv" pirmās līgas turnīrā "Progress"/"Olaine" viesos tikās ar Jura Docenko futbola skolas "Alberts" vienību. 20. minūtē olainiešus vadībā izvirzīja komandas rezultatīvākais futbolists Vugars Askerovs, taču nepilnas 20 minūtes vēlāk laukuma saimniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu.

Pirmā puslaika pašā izskaņā Jurijs Dementjevs vēlreiz atjaunoja Olaines komandai vienu vārtu pārsvaru, bet pēc pārtraukuma viesi dominēja laukumā. Sešu minūšu laikā vispirms Oļegs Malašenoks realizēja 11 metru soda sitienu, pēc tam uzmainītais Vlads Rimkuss guva ceturtos vārtus, bet četras minūtes līdz beigām vēl viens rezervists Ričards Jirgensons uzvaru pārvērta sagrāvē – 5:1 "Progress"/"Olaine" labā.

Pie punkta izbraukuma spēlē pret Preiļu bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu sestdien tiks Ķekavas futbola klubs "Auda" – 1:1. Abi vārti tika gūti četru minūšu laikā otrā puslaika vidū. Vispirms vadībā izvirzījās mājinieki, bet jau brīdi vēlāk Aigars Liņģis guva vārtus "Audas" labā.

Pirmās līgas turnīra tabulā "Progress"/"Olaine" futbolisti ar 26 punktiem 12 spēlēs saglabā trešo pozīciju – no līderiem Grobiņas sporta centra viņi atpaliek par trim punktiem, bet no otrajā vietā esošās "Valmiera Glass"/ViA komandas, kura gan ir spēle rezervē, par vienu punktu. FK "Auda" ar 15 punktiem 12 mačos ieņem astoto vietu 12 klubu konkurencē.

Toties Rīgas čempionātā jeb Latvijas otrajā līgā spēlējošās Pierīgas komandas otrā posma turnīrus sākušas ar pamatīgām sakāvēm, ielaižot sešus vārtus. Astoņu labāko komandu turnīrā sporta kluba "Upesciems" futbolisti spēlē pret līderiem "Monarhs/Flaminko" pēdējās desmit minūtēs zaudēja četrus vārtus un kapitulēja 0:6.

Savukārt turnīrā par 9.-13.vietu Ogres novada sporta centra komanda pirmajā puslaikā iesita piecus golus un sagādāja zaudējumu 2:6 "BFS Reinards/Ropaži" vienībai. Ropažnieku labā ar precīziem raidījumiem izcēlās Vladislavs Ļebedko un Viktors Paeglis. Nākamnedēļ turnīrā iesaistīsies arī sporta kluba "Kengaroos"/Salaspils futbolisti.