22.07.2017 20:56

Līdergrupas komandu duelī Olaines futbolisti cieš sakāvi Grobiņā

Līdergrupas komandu duelī Olaines futbolisti cieš sakāvi Grobiņā arhīvs

Latvijas futbola pirmās līgas turnīrā otro zaudējumu šosezon piedzīvojusi futbola kluba "Progress"/Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" komanda, kas turnīra tabulas vadošā trijnieka vienību duelī sestdien viesos piekāpās līderiem Grobiņas sporta centra futbolistiem.

Pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja laukuma saimniekiem Grobiņas kluba spēlētājiem, tomēr rezultātu atklāt viņiem izdevās tikai īsi pirms pārtraukuma, kad precīzs bija komandas galvenā trenera Viktora Dobrecova dēls Devids.

Pēc pārtraukuma septiņu minūšu laikā bumba vēl divreiz ielidoja "Progress"/"Olaine" komandas vārtos, vēl pēc neilga laika neveiksmīgi savu vārtu priekšā nospēlēja olainiešu aizsargs Maksims Neverovskis, un jau 0:4. Un tikai septiņas minūtes līdz beigām Voldemāram Baroniņam izdevās gūt goda vārtus – 1:4.

Pēc šīs uzvaras Grobiņas sporta centra komanda nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā – 26 punkti 10 spēlēs. Pieci punkti mazāk un spēle rezervē ir "Valmiera Glass"/ViA futbolistiem, bet "Progress"/"Olaine" ar 20 punktiem 10 mačos saglabā trešo pozīciju. Septītajā vietā ir Ķekavas futbola kluba "Auda" – 14 punkti 10 spēlēs.

Nākamajā kārtā 29. jūlijā plkst. 18.00 Olaines pilsētas stadionā savā starpā pirmo reizi šosezon tiksies abas Pierīgas komandas, kas pērn pirmās līgas turnīrā ieguva otro un trešo vietu.

Savukārt piektdien Upesciema stadionā Latvijas otrās līgas Rīgas reģiona turnīra ietvaros tikās divi citi Pierīgas klubi – sporta kluba "Upesciems" futbolisti savās mājās uzņēma BFS "Reinards"/Ropaži vienību. Visus četrus vārtus gūstot otrajā puslaikā, laukuma saimnieki izcīnīja uzvaru 3:1. Divus vārtus SK "Upesciems" labā guva Nauris Baranovskis un vienus Jānis Avots, bet ropažnieku rindās izcēlās Jurijs Ivanovs.

Kārtu pirms Rīgas čempionāta B grupas turnīra beigām Upesciema futbolisti tabulā ir trešajā vietā (20 punktu), bet Ropažu komanda – priekšpēdējā septītajā (11 p.).