16.07.2017 19:17

Ķekavas "Auda" pirmās līgas turnīru atsāk ar zaudējumu Rēzeknē

Ķekavas "Auda" pirmās līgas turnīru atsāk ar zaudējumu Rēzeknē FK "Auda"

Pēc garāka pārtraukuma atsācies "komanda.lv" pirmās līgas turnīrs futbolā. Ķekavas futbola klubs "Auda" kārtējo spēli aizvadīja svētdien izbraukumā pret Rēzeknes futbola akadēmijas komandu.

Laukuma saimnieki pirmā puslaika vidū izvirzījās vadībā, bet īsi pirms pārtraukuma pārsvaru dubultoja, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija. "Audas" futbolistiem atspēlē vienus vārtus izdevās tikai kompensācijas laika pašās beigās, kad mērķi sasniedza Riharda Gorkša raidījums – 1:2.

Pirmās līgas turnīrā pēc Ogres un Jēkabpils klubu diskvalificēšanas par spēļu rezultātu ietekmēšanu, par ko šonedēļ lēma Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisija, palikušas vairs tikai 12 komandas, un, anulējot šo divu klubu spēļu rezultātus, notikušas izmaiņas tabulā.

FK "Auda" ar 14 punktiem 10 spēlēs ieņem sesto vietu, tikpat punktu nu ir arī Rēzeknes futbolistiem. Līderi ar 21 punktu deviņos mačos ir "Valmiera Glass"/ViA vienībai, tikai punkts mazāk ir FK "Progress"/AFA "Olaine" futbolistiem, kuri trešdien savā laukumā ar 3:0 pieveica Preiļu bērnu un jaunatnes sporta skolas vienību.

Olainieši nākamo spēli aizvadīs 22. jūlijā viesos pret trešajā pozīcijā esošo Grobiņas sporta centra komandu, bet nedēļu vēlāk Olainē savā starpā tiksies abi Pierīgas klubi.