15.07.2017 19:10

"Garkalne/Livonia" pārspēj Ķekavas "Miesniekus" un nodrošina vietu Latvijas kausa finālā Zigismunds Zālmanis, LRF

"Garkalne/Livonia" komandas regbisti sestdien savā laukumā Upesciemā ar 22:7 Latvijas kausa pusfinālā uzvarēja pašreizējos balvas īpašniekus "Stats/Miesnieki" un iekļuva finālā.

Pēc pirmā puslaika laukuma saimnieki izvirzījās vadībā 10:0, bet pēc pārtraukuma pārsvaru palielināja līdz 15 punktiem, liecina Latvijas Regbija federācijas informācija.

"Garkalne/Livonia" rindās ar piezemējumiem izcēlās Gundars Grieķis, Kaspars Briedis un Ivo Kapiņš, bet Tomass Davidsons precīzi izpildīja divus realizācijas sitienu un vienu soda sitienu. Ķekaviešiem otrajā puslaikā piecus punktus ar piezemējumu nopelnīja Krists Kruskops, bet Maksims Batrakovs divus – ar realizācijas sitienu.

Livoniešu pretinieki 29. jūlijā Upesciemā paredzētajā finālspēlē būs "LMT/Eži" kluba regbisti, kuri otrā pusfinālā ar 48:14 Rūjienā apspēlēja "Fēniksu".