24.07.2012 11:21

Salaspils un Ķekavas futbola klubi līderi Latvijas otrajā līgā

Salaspils futbola centrs (FC) ieņem pirmo vietu Rīgas reģiona turnīrā, futbola kluba "Auda" otrā komanda – Zemgales reģionā.

Salaspilieši pēdējā spēlē ar 3:2 (0:1) izbraukumā pārspēja futbola klubu "Flaminko/Monarhs". Otrā puslaika sākumā sāncenši ieraidīja bumbu savos vārtos, ļaujot Salaspils FC komandai panākt izlīdzinājumu, 64. minutē Jurģis Ozoliņš jau izvirzīja vadībā viesus, bet uzvaras vārtus pamatlaika priekšpēdējā minūtē guva Roberts Mežeckis.

Ar 23 punktiem 10 spēlēs Salaspils FC futbolisti ir turnīra tabulas līderi, bet pēdējo desmito vietu ieņem futbola klubs "Ķekava" (3 p.). Pēdējā mačā ķekavieši, zaudējot divus vārtus pēdējās trijās minutēs, ar 1:3 (0:1) piekāpās RTU futbola centram. Zaudētāju rindās ar precīzu raidījumu izcēlās Guntars Rupeiks-Roķis. Nākamajā kārtā ceturtdien Salaspils un Ķekavas komandas tiksies savā starpā.

Latvijas futbola otrās līgas Zemgales zonas turnīrā Ķekavas futbola kluba "Auda" otrā komanda savākusi simtprocentīgu balanci – septiņas uzvaras septiņās spēlēs (21 punkts).

Pēdējos divos mačos "Audas" futbolisti ar 10:0 (3:0) sagrāva Olaines futbola klubu (pa diviem vārtiem guva Rihards Gorkšs un Edgars Bricis) un ar 3:0 (0:0) apspēlēja futbola klubu "Tukuma Brāļi" (divi precīzi sitieni Ģirta Burmistra kontā).

Olaines komanda vēl nospēlēja neizšķirti 0:0 ar "Jelgava/Juniors" vienību un astoņu komandu konkurencē ieņem trešo vietu – 12 punkti astoņās cīņās.

Latvijas futbola otrajā līgā spēles rit septiņos reģionālajos turnīros, kuru uzvarētāji iekļūst otrajā posmā un turpina cīņu par čempionu titulu un ceļazīmi uz pirmo līgu.