24.07.2012 09:48

Mārupiešiem divas uzvaras "BMX Grand Prix Latvia" trešajā kārtā

Kopvērtējumā pēc trim posmiem Mārupes BMX kluba braucēji ir līderi divās vecuma grupās.

Latvijas "Lielās balvas" trešajā kārtā Madonā dažādās vecuma grupās piedalījās 182 BMX braucēji, viņu vidū arī ievērojams skaits Mārupes kluba pārstāvju.

Lielākos panākumus mārupieši jau ierasti guva sacensībās līdz sešus gadus veciem zēniem, kur finālā divas pirmās vietas izcīnīja Uldis Dreimanis un Emīls Allers, bet sestais finišēja Oskars Mežaraups. Uldis un Emīls ieņem divas pirmās vietas arī "Grand Prix" kopvērtējumā.

Vēl vienu uzvaru Mārupes BMX klubam izcīnīja Edvards Emīls Liberts deviņus gadus veco puišu grupā, viņš arī nostiprinājies līderpozīcijās kopvērtējumā.

Līdz goda pjedestālam viena pozīcija pietrūka Beātei Konrādei 11–14 gadus veco meiteņu grupā un Kristoferam Kiršteinam desmitgadīgo zēnu grupā, piektie bija Kitija Elste (11–14 g. v.) un Mārtiņš Zadraks (8 g. v.).

Dienu vēlāk turpat Madonā notika Smeceres sila kausa izcīņa un "Open" sacensības, un arī tajās mārupiešiem izdevās iekļūt starp laureātiem.

Vēl vienu uzvaru savā vecuma grupā svinēja Uldis Dreimanis, otrajā vietā finišēja Edvards Emīls Liberts un trešajā – Emīls Allers. Savukārt "Open" sacensībās E. E. Libertam uzvara 9–10 gadus veco grupā.

BMX sezona turpināsies šīs nedēļas nogalē ar "Grand Prix" ceturtā posma sacensībām un Lemberga kausa izcīņu Ventspilī.