23.07.2012 11:42

Riekstu kalnā sadalītas Latvijas čempionāta medaļas MTB krosā

Riekstu kalnā sadalītas Latvijas čempionāta medaļas MTB krosā Katrīna Gatere

Par Latvijas čempionu kalnu divriteņu (MTB) krosa disciplīnā svētdien Baldones novada Riekstu kalnā kļuvis "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas pārstāvis Matīss Preimanis.

Sacensībās elites grupā vīriem bija jāveic 28,8 km distance – seši 4,8 kilometrus gari apļi. Preimanis finišēja pēc stundas, 38 minūtēm un 34 sekundēm un izcīnīja Latvijas čempiona titulu otro gadu pēc kārtas, informēja "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas pārstāve Līga Glāzere.

Otrajā vietā ierindojās Dmitrijs Sorokins ("Rietumu-Delfin"), kurš uzvarētājam zaudēja gandrīz divas minūtes, bet trešais vēl pusminūti vēlāk finišēja Andris Ponomarenko.

Dāmu sacensībās 24 kilometru distancē uzvarēja Lelde Ardava ("Rietumu-Delfin"), kura apsteidza Madaru Fūrmani un Vitu Heini.

Savukārt junioru konkurencē pirmajā trijniekā iekļuva Murjāņu Sporta ģimnāzijas un komandas "NN Sporta klubs" pārstāvis Krists Neilands, kā arī Pēteris Janevics un Arnis Pētersons.

Sacensību laikā pēc kritiena savainojumus guvis kāds 1996. gadā dzimis riteņbraucējs. Viņš tika nogādāts slimnīcā.