16.07.2012 15:37

FK "Ādaži" pirmo apli noslēdz kā līderi

Latvijas futbola otrās līgas Vidzemes reģiona turnīrā ādažnieki joprojām cīnās bez zaudējumiem – sešas uzvaras un trīs neizšķirti.

Nedēļas nogalē futbola klubs "Ādaži" savā laukumā uzņēma sīvākos konkurentus cīņā par līderu godu komandu "SuperNova"/Sigulda. Uzvarētāji šajā rezultatīvajā cīņā tā arī palika nenoskaidroti – neizšķirts 3:3.

Jau spēles otrajā minūtē vienkāršā epizodē kļūdījās ”Ādažu” vārtsargs Ronalds Romanovskis, un siguldieši izvirzījās vadībā pēc precīza Jurija Macuka sitiena. Arī turpmākajās minūtēs Ādažu spēlētājiem spēle pagalam nevedās, un viesi pārliecinoši kontrolēja gan bumbu, gan spēli. 34. minūtē pēc spēcīgas piespēles gar vārtiem bumbu savos vārtos ieraidīja Māris Pilsētnieks, bet divas minūtes vēlāk bumba trešo reizi nokļuva ”Ādažu” vārtos, kad ar tālu sitienu atzīmējās Dmitrijs Pelevins – 3:0 ”Super Nova”/Sigulda labā.

Otrajā puslaikā ādažnieki iznāca laukumā krietni sasparojušies. Spēles 54. minūtē burzmā pie vārtiem siguldiešu nesaprašanos izmantoja Rūdolfs Veisbergs, bet četras minūtes vēlāk spēcīgi zem vārtu pārliktņa soda sitienu ieraidīja Mārtiņš Akmentiņš. ”Ādažu” futbolisti pārliecinoši kontrolēja spēli, un 87. minūtē viņu pūles vainagojās panākumiem – vēlreiz precīzs bija Rūdolfs Veisbergs. Jau pieliktajās minūtēs Ādažiem bija vairākas teicamas iespējas izraut uzvaru, tomēr nedaudz pietrūka precizitātes. Punktu spēlei pielika Mārtiņa Akmentiņa sitiens, kuram pakaļ vien noskatījās Siguldas vārtsargs – taču bumba atsitās pret vārtu stabu.

Aizvadītajās deviņās spēlēs Ādažu futbolisti nopelnījuši 21 punktu, bet siguldiešiem ir punkts mazāk un viena aizvadīta spēle vairāk.

Otro pārliecinošo uzvaru pēc kārtas izcīnījuši futbola kluba "Upesciems" spēlētāji – 7:2 pār FK "Alberts" komandu. Divos pēdējos mačos viņi guvuši 12 vārtus un pēc neveiksmīgā sezonas sākuma turnīra tabulā pakāpušies uz septīto vietu desmit komandu konkurencē.