16.07.2012 09:58

Vārna un Marmors piektie "Grand Prix" sacensībās Lietuvā

Centrāleiropas zonas Pasaules kausa izcīņas posmā šķēršļu pārvarēšanā Lietuvas pilsētā Žagarē Mārupes novada ZS "Lielceri" komandas pārstāvji divreiz iekļūst labāko sešniekā.

Sacensību galvenajā maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 160 cm distanci bez soda punktiem veica pieci sportiskie pāri. Pārlēkšanā Andis Vārna ar Marmoru nogāza pirmos divus šķēršļus un, lai arī uzrādīja ātrāko laiku, palika piektajā vietā, ziņo Latvijas Jātnieku federācijas preses dienests.

Otro vietu "Grand Prix" maršrutā ieņēma Kristaps Neretnieks ar zirgu Conte Bellini. Par uzvarētāju kļuva igaunis Reins Pils.

Dienu iepriekš jaunzirgu maršrutā sešus līdz septiņus gadus veciem zirgiem ar šķēršļu augstumu 120–125 cm Andis Vārna ar Oldenburgas šķirnes ķēvi Leridu izcīnīja ceturto vietu.