15.07.2012 18:47

Rupeikam un Muceniekam 11. vieta Francijā

Baldonieša Māra Rupeika ekipāža pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem kopvērtējumā pēc sešiem posmiem ieņem astoto pozīciju.

Rupeiks ar kantētāju Elviju Mucenieku svētdien Francijas "Grand Prix" izcīņas pirmajā braucienā finišēja 14. vietā, bet otro beidza vienpadsmitie un šādu pozīciju ieņēma arī kopvērtējumā. Par čempionāta posma uzvarētāju kļuva holandietis Etjēns Bakss kopā ar latviešu līdzbraucēju Kasparu Stupeli (braucienos otrā un pirmā vieta).

Bakss/Stupelis ar 245 punktiem saglabā pirmo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā. Rupeiks un Mucenieks šosezon savākuši 122 punktus un atrodas astotajā vietā. Viņu labākais rezultāts posmā šogad ir sestā vieta, ko viņi izcīnījuši trīs reizes.

Šogad pasaules čempionātā plānoti 11 posmi – 12. augustā Ķeguma trasē notiks Latvijas "Grand Prix" izcīņa.