10.07.2012 11:16

"Pro Kart" posmā laureātu vidū arī Pierīgas autosportisti

Sporta kompleksā "333" Ropažu novadā notikušajās kartinga sacīkstēs piedalījās 90 autobraucēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

"OpenKZ" klasē ātrākā sportista statusu pārliecinoši apstiprināja mājinieks Haralds Šlegelmilhs no "333" komandas, kurš uzvarēja abos braucienos. Viņa pārstāvētā komanda posma kopvērtējumā izrādījās labākā komandu cīņā.

"Retroklasē" neveiksmes vajāja līdzšinējo kopvērtējuma līderi "MTSK/Mārupe" komandas pārstāvi Andri Gūtmani, kurš šoreiz pie punktiem netika, informēja rīkotāji. Par "Pro Kart" trešā posma uzvarētāju šajā klasē kļuva limbažnieks Andis Belijs, otro vietu ieņēma igaunis Tāvi Kors, bet trešais bija Oskars Zeila no Siguldas. Uzreiz aiz pjedestāla palika cits Mārupes kartinga braucējs Māris Aizsils.

Trešās vietas savās klasēs ieņēma jūrmalnieki Āris Vasaraudzis ("DD2+") un Andrejs Gubarevs ("Mini R").

"Pro Kart" sacensību seriāls notiek otro gadu un norisinās piecos posmos. Demokrātisko sacensību ideja ir dot iespēju piedalīties organizētās sacīkstēs visiem tiem braukt gribētājiem, kuriem mājās ir karti. Sacensības norit deviņās klasēs. Tajās var piedalīties sportisti ar jebkuru autosportam izsniegtu derīgu licenci vai autovadītāja apliecību.