04.07.2012 10:39

Pierīgas futbola klubiem dažādas sekmes otrās līgas turnīros

Pierīgas futbola klubiem dažādas sekmes otrās līgas turnīros arhīvs

Pēdējo spēļu bilancē gan zaudējums ar triju vārtu starpību, gan uzvara ar plus pieci.

Latvijas futbola čempionāta otrās līgas Rīgas zonas turnīrā vēl vienu panākumu guvuši Salaspils futbola centra (FC) spēlētāji, kuri ar 1:0 uzvarēja Rīgas Tehniskās universitātes futbola centru. Vienīgos vārtus spēles otrā puslaika sākumā guva Andrejs Agafonovs.

Turnīra tabulā salaspilieši ar 14 punktiem pēc aizvadītām septiņām spēlēm ieņem otro vietu. Līderi ir "Lerona/Rita" futbolisti (18 p.), kuri pēdējā cīņā kompensācijas laikā izrāva uzvaru 2:1 pār futbola klubu "Ķekava". Zaudētājiem vienīgos vārtus 27. minūtē guva Kaspars Mīligs. Ar trim punktiem astoņās spēlēs ķekavieši turnīrā ieņem pēdējo desmito vietu.

Ar divām rezultatīvām spēlēm Pierīgas klubi izcēlušies Vidzemes zonas turnīrā. Līdervienība futbola klubs "Ādaži" guva kārtējo pārliecinošo uzvaru – šoreiz 4:1 pār FC "Aizkraukle" futbolistiem. Savukārt "Super Nova"/Sigulda komanda negaidīti smagi ar 0:5 piekāpās futbola klubam "Upesciems", kam šis bija pirmais panākums līdzšinējās piecās spēlēs.

Turnīra tabulā "Ādaži" ieņem pirmo vietu (19 punktu), "Super Nova"/Sigulda ir trešie (15), bet "Upesciems" pēc pirmās uzvaras no pēdējās vietas pakāpušies uz priekšpēdējo (3 p.).

Visbeidzot Zemgales reģiona turnīrā futbola klubs "Olaine" nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Jūrmalas futbola kluba "Spartaks"jauniešu komandu. Astoņu komandu konkurencē olainiešiem trešā vieta – astoņi punkti piecās spēlēs.