02.07.2012 16:03

Salaspils futbolisti palīdz uzvarēt Baltijas kausa izcīņā

No kreisās: Dāvis Ošs un Ēriks Melbārdis ar Baltikas kausu No kreisās: Dāvis Ošs un Ēriks Melbārdis ar Baltikas kausu FS "Metta"

Latvijas U-19 izlases sastāvā turnīrā piedalījās trīs futbola skolas "Metta"/Salaspils komandas spēlētāji.

Turnīrā, kas notika Valmierā un Staicelē, Latvijas jaunie futbolisti nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Lietuvu, uzvarēja Igauniju 2:1 un Somiju 1:0 un ar septiņiem punktiem izcīnīja pirmo vietu. Turnīra tabulā Latvijas komandai sekoja Lietuva (5 p.), Somija (4) un Igaunija (0).

Pirmajā spēlē aizsargs Ēriks Melbārdis nospēlēja visas 90 minūtes, bet vārtsargs Dāvis Ošs laukumā devās 81. minūtē, kad par "pēdējās cerības sodu" sarkano kartīti bija nopelnījis mājinieku pamatvārtsargs Potapenko.

Maču pret igauņiem Latvijas U-19 izlases vārtos jau aizvadīja Ošs, bet ne Melbārdis, ne otrs salaspiliešu aizsargs Emīls Bālāboliņš nebija komandas pieteikumā. Savukārt cīņā pret Somiju no FS "Metta"/Salaspils komandas laukumā bija tikai Melbārdis.