02.07.2012 12:30

Pierīgas orientieristi startējuši Eiropas jauniešu čempionātā

Pierīgas orientieristi startējuši Eiropas jauniešu čempionātā Latvijas Orientēšanās federācija

Latvijas izlasi nedēļas nogalē Francijā notikušajās sacensībās pārstāvēja arī Carnikavas, Saulkrastu un Siguldas jaunie sportisti.

Vecuma grupā līdz 18 gadiem jaunietēm carnikaviete Madara Šadrina īsajā distancē ieņēma 30. vietu un garajā distancē 29. vietu. U-18 grupā puišiem Uldis Upītis no Saulkrastiem ierindojās attiecīgi 40. un 26. vietā, bet U-16 grupā siguldietis Daniels Kārkliņš – 43. un 37. vietā. Stafešu sacensībās Latvijas orientieristiem vietas otrā desmita sākumā.

Latvijas sportisti Francijā arī tika pie vienas bronzas godalgas – to sprinta distancē U-18 vecuma grupā izcīnīja valmieriete Līga Valdmane.