23.06.2012 10:55

Starp 22 valstu tenisistiem arī mārupieši

Starp 22 valstu tenisistiem arī mārupieši arhīvs

Mārupes tenisistiem līdz pirmajai vietai starptautiskajā turnīrā "Riga Open" nedaudz pietrūkst.

Vienspēļu turnīros četrās vecuma grupās puišiem un meitenēm līdz pusfināliem tika četri Latvijas jaunie tenisisti, arī Mārupes tenisa skolas pārstāvis Teodors Pukše. U-12 turnīrā Latvijas reitinga pirmais numurs izcīnīja trīs uzvaras, taču pusfinālā piekāpās Jūenam Lumsdenam no Lielbritānijas 5:7, 1:6.

Mārupieši bija pārstāvēti arī dubultspēļu turnīros. U-14 grupā Gustavs Lukstiņš un Rūdolfs Mednis pirmā kārtā bija brīvi, pēc tam izcīnīja divas uzvaras un iekļuva finālā, kur ar 4:6, 3:6 piekāpās Šarlam Antuānam Koensam un Sedrikam Rudolfam no Šveices. Vienspēļu turnīros abi latvieši netika tālāk par otro kārtu.

Mikus Losbergs pārī ar lietuvieti Luku Zviku (U-16) tika līdz dubultspēļu turnīra pusfinālam, bet vienspēlēs zaudēja jau pirmajā kārtā.

Starptautiskajā "ITF Junior Circuit" un "Tennis Europe Junior tour" otrās kategorijas tenisa turnīrā "Riga Open" piedalījās 22 valstu pārstāvji, arī no tādām valstīm kā Austrālija, ASV un Indija.