22.06.2012 11:17

Peldētāji Latvijas čempionātā nopelnījuši pilnu medaļu komplektu

Peldētāji Latvijas čempionātā nopelnījuši pilnu medaļu komplektu Latvijas Peldēšanas federācija

Latvijas peldēšanas čempionāta otrajā dienā Pierīgas novadu pārstāvji gūst panākumus gan individuālajās distancēs, gan stafetēs.

Par Latvijas čempionu 200 metru brīva stila distancē kļuva Pāvels Gribovskis no Mārupes novada, kurš finišēja pēc divām minūtēm un 0,70 sekundēm. Piektais šajā distancē bija ķekavietis Niks Goldmanis (2:03,30), sestais – Arvis Aigars no Stopiņu novada (2:03,92).

Sudraba godalgu 200 metros brasā nopelnīja Stopiņu novada pārstāvis Daniels Ziborovs (2:25,86), kurš par 0,71 sekundi atpalika no Ulda Tazāna. Savukārt bronzas medaļu 100 metru distancē uz muguras izcīnīja Ģirts Feldbergs no Mārupes novada (58,60 s), kurš uzvarētājam daugavpilietim Pāvelam Vilcānam zaudēja 1,63 sekundes.

Trešās vietas, startējot Bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu sastāvā 4x200 metru brīvā stila stafetēs, ieņēma Dārta Dakse (Ikšķile), Elīna Broka (Mārupe), Niks Goldmanis, Arvis Aigars un Mikus Pauniņš (Ikšķile).

No citiem rezultātiem atzīmējama Dārtas Dakses ceturtā (30,05 s) un Elīnas Brokas septītā vieta (32,00), kā arī Ģirta Feldberga piektā vieta (25,82) 50 metru tauriņstila finālpeldējumos, bet Mikus Pauniņš ieņēma sesto vietu 100 metros uz muguras (1:00,70).