21.06.2012 09:43

Pierīgas peldētājiem piecas medaļas

Pierīgas peldētājiem piecas medaļas arhīvs

Latvijas čempionāta pirmajā dienā Bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" un Ķīpsalas peldēšanas kluba pārstāvji izcīna vienu pirmo, divas otrās un divas trešās vietas.

Par Latvijas čempionu 400 metru brīvā stila distancē kļuva Mikus Pauniņš, kurš gaidāmajā Latvijas Olimpiādē pārstāvēs Ikšķiles novadu. Distanci viņš veica četras minūtēs un 20,88 sekundēs.

Nepilnas sešas sekundes viņam zaudēja ķekavietis Niks Goldmanis, kuram bronzas medaļa (4:26,72), bet piektais finišu sasniedza Stopiņu novada peldētājs Arvis Aigars (4:30,10).

Sudraba godalgu 200 metru peldējuma uz muguras izcīnīja Mārupes novada pārstāvis Ģirts Feldbergs – 2:11,59. Uzvarētājam Konstantinam Blohinam viņš zaudēja 1,39 sekundes. Piekto vietu šajā distancē ieņēma Mikus Pauniņš (2:15,81).

Viena medaļa Pierīgas peldētājiem arī dāmu sacensībās – otro vietu 100 metros tauriņstilā izcīnīja Dārta Dakse no Ikšķiles (1:07,30). Viņa zaudēja vienīgi Gabrielai Ņikitinai (1:05,85).

Savukārt Pāvels Gribovskis no Mārupes novada ieņēma trešo vietu 50 metru brīvā stila finālpeldējumā – 24,04 sekundes. Uzvarētājs Ivars Akmentiņš nopeldēja par 0,24 sekundēm ātrāk. Piektā vieta šajā distancē Ģirtam Feldbergam (24,26).

No citiem rezultātiem atzīmējama Elīnas Brokas (Mārupes novads) piektā vieta 100 metros brasā dāmām (1:19,25) un Daniela Zibrova (Stopiņu novads) sestā vieta šajā pašā distancē vīriem (1:07,79).