19.06.2012 11:31

Siguldas badmintonisti plūc laurus turnīrā Klaipēdā

Klaipēdā notika starptautiskas sacensības badmintonā, kurās veiksmīgi startēja Siguldas badmintona kluba un Siguldas sporta skolas spēlētāji.

Ceļā uz finālu sieviešu vienspēlēs A grupā Jekaterina Romanova pārliecinoši pieveica visas pretinieces, taču pēdējā spēlē nācās piekāpties mājiniecei Gerdai Voitehovskai 12:21, 7:21 un samierināties ar otro vietu.

Jaukto pāru cīņu spēcīgajā konkurencē Teodors Kerimovs un Jekaterina Romanova ierindojās ceturtajā vietā, bet dāmu dubultspēlēs Romanova pārī ar Ievu Eglīti palika piektajā vietā, informēja Siguldas badmintona kluba valdes priekšsēdētājs Ainārs Gureckis.

B grupā vienspēlēs sievietēm zelta medaļu izcīnīja Liāna Lenceviča, bet pārim Jānis Norvelis un Liāna Lenceviča sudraba godalgas jauktajās dubultspēlēs.