17.06.2012 17:49

Ādažu motobraucējiem viena godalga Superkausa trešajā posmā

Ādažu motobraucējiem viena godalga Superkausa trešajā posmā Publicitātes foto

"MX Ādaži" komandas jaunpienācējs Jānis Mironovs "Ceļa ēzeļu" mototrasē Dobelē izcīnīja trešo vietu senioru klasē.

Pirmajā braucienā 40 dalībnieku konkurencē Mironovs ierindojās ceturtajā vietā, bet otrajā finišēja trešais. Tāpat kā abos iepriekšējos "Battery Superkausa" posmos, senioru grupā uzvarēja Raimonds Baltgalvis no Saldus motokluba. Ādažnieki Ainārs Kursītis un Ainārs Ruža ieņēma attiecīgi 22.un 24. vietu.

Prestižākajā "MX Pro" klasē astoto vietu izcīnīja "MX Ādaži" komandas līderis Leons Kozlovskis. Atsevišķos braucienos viņam astotā un desmitā vieta. Par uzvarētāju kļuva igauņu motokrosa zvaigzne Gerts Krestinovs, kurš sacīkstēs pārstāvēja Ikšķiles komandu "Motosports-Elkšņi Racing Team".

Superkausa izcīņas kopvērtējumā "MX Pro" klasē Kozlovskim ceturtā vieta (182 punkti) aiz Toma Macuka (229), Dāvja Līva (228) un Laura Freiberga (220).

Diviem Ādažu motokluba pārstāvjiem izdevās iekļūt labāko desmitniekā Kvadru klasē. 24 dalībnieku konkurencē igaunis Prīts Jarvlo ieņēma piekto vietu (braucienos 5., 5.) un kopvērtējumā saglabā otro pozīciju, bet Kārlis Bole – septīto (7., 7.). Vēl Arnim Pūlem 15.vieta (19., 15.) un Jānim Saldavam 19.vieta (22., 20.).

Jauniešu klasē pavisam startēja 40 motokrosisti, arī četri "MX Ādaži" pārstāvji. Naurim Miķelsonam devītā vieta (10., 9.), Jānim Igaunim vienpadsmitā (7., 15.), Matīsam Siliņam 29. (28., 29.) un Raitim Mežaraupam 36.vieta (35., 35.).

"Battery Superkausa" ceturtais posms paredzēts 26.augustā Kandavā.