06.06.2012 16:41

Babītes jaunajiem futbolistiem otrā vieta ”Volvo” kausa izcīņā

Babītes jaunajiem futbolistiem otrā vieta ”Volvo” kausa izcīņā Mareks Gaļinovskis, FS "Metta"

Septiņgadīgo spēlētāju turnīrā Ozolniekos uzreiz aiz goda pjedestāla palika Olaines puikas.

Šitika futbola skolas rīkotajā turnīrā šoreiz piedalījās 16 komandas, kas pirmajā posmā tika sadalītas četrās apakšgrupās.

Babītes zēni grupu turnīrā ar 5:3 pieveica "Daugavas" pirmo komandu un ar 3:1 Jelgavu, kā arī nospēlēja neizšķirti 3:3 ar futbola skolas (FS) "Metta" Rīgas komandu un izcīnīja pirmo vietu. Pusfinālā viņi sakāva Šitika skolas audzēkņus 7:0 un tikai finālā piedzīvoja vienīgo zaudējumu – 1:3 pret Rīgas "Skonto".

Olaines puiši grupu turnīrā izcīnīja uzvaras visās trijās spēlēs – 2:0 pār "Dinamo/Rīga", 5:1 pār "Daugava-2" un 2:1 pār FS "Metta" Mārupes vienību. Pusfinālā sīvā cīņā nācās piekāpties skontiešiem 3:4, bet mačā par trešo vietu pēcspēles sitienu sērijā ar 11:12 (!) Šitika futbola skolai.

16 komandu konkurencē sesto vietu ieņēma futbola skolas "Metta" Ķekavas komanda un desmito – Mārupes komanda.