31.05.2012 09:38

”Garkalne/Livonia” regbisti ar uzvaru sāk Latvijas čempionātu

Garkalnes regbisti "Livland" Latvijas meistarsacīkšu pirmajā spēlē ar 39:14 Jelgavā pārspēja LLU vienību.

Pirmajā puslaikā punktus guva tikai viesi un atpūtā devās, iekrājuši 15:0 pārsvaru. Pēc pārtraukuma Jelgavas regbisti samazināja starpību līdz 14:22, taču cīņas izskaņā "Livonia" bija pārāka.

"Uzbrucēji šoreiz izpildīja visus savus uzdevumus, bet aizsargi nepildīja savas funkcijas, lai arī tieši viņi guva visus piezemējumus, norādīja "Garkalne/Livonia" kluba prezidents Vigo Valdavs. "Spēle iznāca nedaudz saraustīta, lai arī kopumā šo cīņu aizvadījām normāli. Arī komandas galvenais treneris Marks Alens nav īsti apmierināts ar komandas kopējo sniegumu, tomēr uzvara paliek uzvara."

Savukārt LLU komandas galvenais treneris Arvis Pilenieks uzteica pretiniekus, kuru rindās lielu darbu spēles sakārtošanā panācis francūzis Simons Fuko: "Sāncenši šoreiz bija nedaudz labāki..."

Abām komandām šī bija pirmā spēle Latvijas čempionātā regbijā-15.