29.05.2012 10:15

Mārupietis Vārna ceturtais Pasaules kausa posmā Baltkrievijā

Mārupietis Vārna ceturtais Pasaules kausa posmā Baltkrievijā Latvijas Jātnieku federācija

Centrāleiropas zonas Pasaules kausa izcīņas posmā jāšanas sportā galvenajā maršrutā labākais no Latvijas komandas bija Mārupes novada z/s "Lielceri" komandu pārstāvošais Andis Vārna ar zirgu Marmors.

Galvenajā sacensību maršrutā ar šķēršļu augstumu 160 cm Vārna ar Marmoru pieļāva vienu kļūdu, taču distancē bija ļoti ātri un ierindojās uzreiz aiz trim dalībniekiem, kas maršrutu veica bez kļūdām un iekļuva pārlēkšanā.

Pirmo vietu Andis Vārna izcīnīja jaunzirgu finālā, startējot ar sešgadīgo ķēvi Lerida. Klasiskajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 125 cm Latvijas duets vienīgie maršrutu veica bez soda punktiem, informēja Latvijas Jātnieku federācijā.

Savukārt klasiskajā Pasaules konkūristu reitinga "FEI Rolex Ranking" ieskaites maršrutā ar šķēršļu augstumu 145 cm Vārna ar Marmoru pieļāva vienu kļūdu un izcīnīja trešo vietu.

Sacensībās Minskā bija pārstāvētas sešas valstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Polija.