27.05.2012 19:07

Kuļikovskim desmitā vieta Eiropas autokrosa čempionāta posmā

Kuļikovskim desmitā vieta Eiropas autokrosa čempionāta posmā autocross.lv

Veiksmīgāks par Baložu autosportistu divas dienas "Mūsas" trasē Bauskā notikušajās sacīkstēs bija vienīgi Jānis Boks.

Sacensībām "Buggy 1600" klasē bez Andra Kuļikovska bija pieteikušies vēl 23 dalībnieki. Kvalifikācijas braucienos savā grupā viņš divreiz ieņēma trešo vietu, vienreiz bija otrais un nodrošināja septīto starta vietu A finālā.

Tajā par spīti sīvai cīņai ar konkurentiem Kuļikovskim neizdevās pakāpties no pēdējās pozīcijas, taču arī desmitā vieta ir gluži labs rezultāts.

Andra vecākais brālis Juris Kuļikovskis sacensībās "SuperBuggy" klasē kvalificējās B finālam, summā ieņēma 16. vietu un nopelnīja pirmos punktus šajā klasē čempionāta vērtējumā, ziņo autocross.lv.

Jānis Boks "SuperBuggy" klasē, cīnoties ar tehniskām problēmām, izcīnīja piekto vietu, kas bija Latvijas autosportistu labākais panākums Eiropas čempionāta otrajā posmā.