27.05.2012 17:03

Ādažu motobraucējs Igaunis uz pjedestāla Superkausa izcīņas otrajā posmā

"MX Ādaži" motokrosa komandas pārstāvis svētdien izcīnījis otro vietu jauniešu konkurencē.

Lažas pagasta mototrasē Aizputes novadā notikušajā motokrosa sacensību seriāla "Battery Superkauss" otrā posma pirmajā braucienā Jānis Igaunis finišēja trešajā vietā, bet otrajā braucienā bija otrais. Kopvērtējumā viņš zaudēja vienīgi Uģim Klimonam, kurš bija ātrākais abos braucienos.

14.vietu jauniešu konkurencē ieņēma vēl viens "MX Ādaži" motokrosists Nauris Miķelsons. Pirmajā braucienā viņam septītā vieta, bet otrajā – tikai 24. Superkausa pirmajā posmā pirms divām nedēļām Valmierā Igaunis bija ierindojies piektajā un Miķelsons septītajā vietā.

Prestižākajā "MX Pro" klasē Ādažu komandas līderis Leons Kozlovskis ieņēma 11. vietu (braucienos 10. un 13. pozīcija). Uzvarēja Dāvis Līvs, kurš finišēja trešajā un otrajā vietā, summā savāca 77 punktus un tikai par punktu apsteidza uzreiz trīs braucējus – Dāvi Ivanovu, Tomu Macuku un Robertu Justu. Piektajā vietā Lauris Freibergs.

Kvadru klasē trešo vietu izcīnīja "MX Ādaži" komandu pārstāvošais igaunis Prīts Jarvlo, 13. vietā ierindojās Arnis Pūle un 20.vietā Jānis Saldavs. Savukārt senioru klasē Aināram Ružam 24.un Aināram Kursītim 26. vieta.