14.05.2012 11:24

Kozlovskim desmitā vieta ”Superkausa” pirmajā posmā

"MX Ādaži" komandas pārstāvji populārajās motokrosa sacensībās izcīnījuši vienu godalgoto vietu.

Valmierā, Kūļu trasē notikušajā motokrosa sacensību seriāla "Battery Superkauss" pirmajā posmā prestižākajā "MX Pro" klasē startēja gandrīz visi labākie Latvijas motokrosa braucēji, izņemot Matīsu Karro un Ivo Šteinbergu.

Par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Dāvis Ivanovs, kurš pirmajā braucienā finišēja otrais aiz Augusta Justa, bet otrajā uzvarēja. Otrajā vietā ierindojās Justs (braucienos pirmā un ceturtā vieta), trešajā – Dāvis Līvs (3., 2.).

"MX Ādaži" komandas līderis Leons Kozlovskis pirmajā braucienā ieņēma 11. vietu, otrajā – 12. vietu un summā ierindojās desmitajā vietā.

Veiksmīgākais no Ādažu kluba braucējiem bija igaunis Prīts Jarvlo, kurš "Kvadru" klasē izcīnīja trešo vietu (3., 4.). Jauniešu konkurencē piekto vietu ieņēma Jānis Igaunis un septīto Nauris Miķelsons.