20.04.2012 15:44

Tenisistam Skroderim Latvijas vicečempiona tituls

Tenisistam Skroderim Latvijas vicečempiona tituls no arhīva

Mārupes pagasta tenisa kluba "Sēļi" pārstāvis Jānis Skroderis izcīnījis otro vietu Latvijas čempionāta vīru vienspēļu turnīrā.

Ceturtdaļfinālā Jānis uzvarēja savu kluba biedru Rihardu Emuliņu 6:2, 6;2, bet pusfinālā sīvā cīņā pārspēja Arkādiju Slobodkinu 6:7 (5:7), 6:2, 7:6 (7:3). Finālā viņš ar 2:6, 3:6 piekāpās Mārtiņam Podžum, kura dvīņubrālis Jānis iepriekš pusfinālā neļāva iekļūt Krišjānim Stabiņam no Mārupes tenisa skolas (7:6, 3:6, 4:6).

Dāmu vienspēļu turnīrā no Mārupes novada pārstāvjiem vislabāk veicās Anna Ozerovai no Mārupes tenisa skolas. Ceturtdaļfinālā viņa zaudēja galvenajai favorītei Anastasijai Trubičai 0:6, 0:6.

Vīru dubultspēļu turnīrā ceturtajā vietā ierindojās Mārupes tenisa skolas duets Krišjānis Stabiņš un Dāvids Virabjans. Savukārt jauktajās dubultspēlēs ceturto vietu ieņēma Annija Šnepsta (TK "Sēļi") kopā ar Iļju Demidoviču.