14.04.2012 20:40

Stopiņu handbolistēm grūta uzvara pusfināla pirmajā spēlē

Ludzānietes savā laukumā piekāpjas tikai ar vienu vārtu starpību.

Latvijas čempionāta pusfināla sērijas pirmajā spēlē viesos pret Ludzas sporta klubu "Latgols" pašreizējās čempioņu titula īpašnieces Stopiņu NHK handbolistes pēc pirmā puslaika bija iekrājušas četru vārtu starpību (14:10). Taču pēc pārtraukuma laukuma saimnieces favorītēm neļāva atslābināties, un beigās Stopiņu kluba pārsvars bija minimāls – 25:24.

Uzvarētāju labā Ivita Asare guva astoņus vārtus, Elza Seržante un Lana Nikolajeva – pa pieciem.

Pusfināla atbildes spēle notiks 21. aprīlī Ulbrokā. Uzvarētājas tiks noskaidrotas divu spēļu summā. Ja otrajā spēlē ar vienu vārtu pārsvaru vinnēs Ludzas handbolistes, uzvarētāju noteikšanai tiks nozīmēta septiņu metru soda metienu sērija.

Latvijas čempionāta pamatturnīru Stopiņu NHK beidza pirmajā, bet "Latgols" – ceturtajā vietā.