09.04.2012 22:07

Stopiņu handbolistes starpfinišu sasniedz ar grūtu uzvaru Dobelē

Dobeles SS un Stopiņu NHK spēles epizode Dobeles SS un Stopiņu NHK spēles epizode Krišjānis Grantiņš

Stopiņu novada dāmu handbola komanda Latvijas čempionāta pirmo posmu beigusi ar 19 uzvarām 20 spēlēs.

Pamatturnīra pēdējo spēli Gintas Ozoliņas trenētās handbolistes aizvadīja otrajās Lieldienās Dobelē pret vietējās sporta skolas komandu. Pēc pirmā puslaika viešņu pārsvars bija nenoliedzams (23:15), taču cīņas beigās Stopiņu NHK pārsvars izrādījās minimāls – 32:31. Turklāt uzvaras vārtus Ivita Asare guva pēdējā minūtē.

Ar desmit gūtiem vārtiem Asare bija rezultatīvākā Stopiņu novada komandas rindās. Astoņi vārti Elzas Seržantes kontā, pa sešiem – Jeļizavetai Porietei un Lanai Nikolajevai.

Neatkarīgi no šīs spēles iznākuma Stopiņu NHK handbolistes, kuras ir pašreizējās čempioņu titula īpašnieces, jau bija garantējušas pirmo vietu regulārās sezonas turnīra tabulā un pusfinālā tiksies ar ceturtās vietas ieguvējām, visticamāk – Ludzas sporta klubu "Latgols".

Jau ziņots, ka piektajā vietā neatkarīgi no pēdējās spēles rezultāta Latvijas čempionātu beigs Salaspils handbola kluba spēlētājas (viņām trīs uzvaras 19 mačos). Izslēgšanas turnīrā piedalīsies pirmo četru vietu ieguvējas.