01.04.2012 20:11

Ķekavas florbolisti panāk izlīdzinājumu Latvijas čempionāta finālsērijā

Ķekavas florbolisti panāk izlīdzinājumu Latvijas čempionāta finālsērijā Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola čempionāta finālsērijā pēc pirmajām divām spēlēm rezultāts ir neizšķirts 1:1.

Pirmajā mačā pārliecinoši uzvarēja "Lielvārdes" florbolisti 12:5, otrajā "Ķekava" revanšējās pagarinājumā 4:3.

Sērija ritēs līdz kādas komandas četrām uzvarām. Trešā un ceturtā spēle paredzēta 14.un 15.martā Valmieras olimpiskajā centrā.

Sestdienas spēlē Lielvārdē, jau pirmajās trijās minūtēs ieguvuši divu vārtu pārsvaru, laukuma saimnieki minimālu pārsvaru saglabāja līdz pat trešās trešdaļas sākumam. Tad piecu minūšu laikā "Lielvārdes" florbolistiem izdevās vēl četras reizes raidīt bumbiņu "Ķekavas" vārtos (turklāt divreiz skaitliskā mazākumā!) un veikt izšķirošo izrāvienu 10:4.

Ķekavas komandas labā divus vārtus guva Gunārs Klēģers, kuru atzina par labāko spēlētāju, pa vieniem – Jānis Belasovs, Toms Briedis un Gints Klēģers.

Svētdien Kocēnos otrā perioda sākumā nominālie laukuma saimnieki ķekavieši bija nonākuši neapskaužamā situācijā – 0:3. Tomēr vēl līdz otrajam pārtraukumam Toms Mežotnis un Gints Klēģers divus vārtus atspēlēja, bet četras minūtes līdz pamatlaika beigām Mārtiņš Brigmanis panāca izlīdzinājumu.

Pagarinājuma otrajā minūtē Brigmanis guva uzvaras vārtus. Viņu pelnīti atzina par cīņas labāko spēlētāju "Ķekavas" rindās.