23.03.2012 14:27

HK «Rīga» hokejistiem sezona beigusies

Hokeja klubam (HK) «Rīga» otro gadu pēc kārtas nav izdevies pārvarēt Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra pirmo kārtu.

Harlamova kausa izcīņas ceturtdaļfināla izšķirošajā piektajā spēlē piektdien viesos pret Piemaskavas klubu Mitišču «Atlanti» Piņķos bāzēta Rīgas komanda piedzīvoja zaudējumu 2:4 un piekāpās sērijā līdz trim uzvarām 2:3. Leonīda Tambijeva trenētajai vienībai sezona līdz ar to ir beigusies.

Pirmajā trešdaļā rezultāts netika atklāts, bet otrā perioda sākumā divu minūšu laikā laukuma saimnieki divreiz pārspēja rīdzinieku vārtsargu Jāni Auziņu, kurš šoreiz stājās Kristera Gudļevska vietā. Līdz otrajam pārtraukumam HK «Rīga» uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs vienus vārtus atguva, taču trešā perioda otrajā minūtē «Atlanti» atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām Vladislavs Dobreņkijs vēlreiz samazināja starpību līdz minimumam, taču atspēlēties HK «Rīga» hokejistiem neizdevās. 24 sekundes pirms finālsirēnas mājinieki raidīja ripu tukšos vārtos.

Kā zināms, iepriekšējās četrās spēlēs katrai komandai izdevās izcīnīt pa vienai uzvarai savā laukumā un izbraukumā.

Savukārt pašu mājās ar pirmajām spēlēm «inbox.lv» ledus hallē Piņķos sākas Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijas. Piektdien plkst.17 spēkiem mērojas «SMScredit.lv» un «Liepājas metalurgs-2», bet plkst.20 – «Ozolnieki-Monarch» un hokeja klubs «Juniors». 24.martā otro spēļu sākumi plkst.13 un 16.

Nākamnedēļ pirmos treniņus, gatavojoties pasaules čempionātam, Piņķos aizvadīs Latvijas hokeja valstsvienības kandidāti.