19.03.2012 18:00

Siguldas badmintonistiem godalgas Lielās balvas izcīņas posmā

Siguldas sporta skolas pārstāve Jekaterina Romanova izcīnījusi divas godalgotās vietas Latvijas Lielās balvas trešā posma sacensībās badmintonā.

Dāmu vienspēļu turnīrā Romanova svinēja divas uzvaras, bet finālā piekāpās Oksanai Kuksenko no Krievijas ar 19:21 un 13:21, tādējādi ierindojoties otrajā vietā.

Dāmu dubultspēļu turnīrā Romanova pārī ar rīdzinieci Aiju Popi svinēja uzvaras visos četros mačos un izcīnīja pirmo vietu. Savukārt jaukto dubultspēļu turnīrā viņa kopā ar vēl vienu Siguldas badmintonistu Didzi Gurecki ieņēma ceturto vietu, liecina Latvijas Badmintona federācijas informācija.

Individuālajā turnīrā Gureckis uzvarēja divās no četrām spēlēm un ierindojās ceturtajā vietā. Savukārt vīru dubultspēlēs pārī ar Aigaru Bedrīti no Valmieras viņš izcīnīja pirmo vietu, finālā ar 21:12 un 21:18 pārspējot Imantu Garozu un Māri Preinbergu.