Garkalnes vēlētājus uz iecirkni vedīs bezmaksas autobuss

(Komentēt)
2012. gada 13. februāris, 12:06

Referenduma dienā, 18. februārī, Garkalnes novadā kursēs speciāls autobuss, kas nogādās vēlētājus līdz balsošanas iecirknim Domē. Autobuss būs bez maksas, aprinkis.lv informēja iecirknī.

Lai piedalītos tautas nobalsošanā, vēlētājiem līdzi jāņem pase. Garkalnes vēlēšanu iecirknis pieejams arī vēlētājiem ar speciālām vajadzībām. Tas referenduma dienā būs atvērts no pulksten 7.00 līdz 22.00.

Referenduma dienā autobuss kursēs:

09:00 Bukulti (no veikala) - Dome

09:30 Dome - Bukulti

10:00 Makstenieki (no veikala) - Dome

10:20 Garkalne (pie pasta) - Dome

11:00 Dome - Makstenieki - Garkalne

11:20 Langstiņi (pie veikala) - Dome

11:30 Upesciems (skolas pieturā) - Dome

11:40 Berģi (pie veikala "Riekstiņš) - Dome

12:30 Dome - Berģi - Upesciems - Langstiņi

13:00 Garkalne - Dome

13:45 Dome - Garkalne

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Čiekurciema patiesības. Gāzes termināļa dzirksteles aprinkis.lv/index.php/vied… pic.twitter.com/lJz5jnUPpg
aprinkislv
Austrijas pērles: mūzika, vīns, pilis un našķi aprinkis.lv/index.php/atpu… pic.twitter.com/yftK6dOZgw
aprinkislv
Kas notiek Imanta Ziedoņa, Vijas Artmanes un Anšlava Eglīša mājās? aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/1fFpOQYP3X

Twitter Citi raksta

Marupes_novads
Vasara un aktīvā atpūta ir kopsaucējs lieliskai laika pavadīšanai kopā ar saviem mīļajiem. Aicinām piedalīties auto… twitter.com/i/web/status/1…
Sigulda_turisms
No 26. līdz 28. jūlijam gleznainajā Siguldas pilsdrupu estrādē norisināsies Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svē… twitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Ādažu jaunā sākumskola pieņemta ekspluatācijā adazi.lv/adazu-sakumsko… pic.twitter.com/IL0UFTwZdl

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019