21.05.2018 11:18

Atsākas būvdarbi uz Rīgas apvedceļa pie Salaspils

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Atsākas būvdarbi uz Rīgas apvedceļa pie Salaspils Latvijas Valsts ceļi

Pirmdien, 21. maijā, atsākas būvdarbi uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) posmā no Avotiem līdz ceļa pārvadam pār dzelzceļu pie Daugavpils šosejas (12,48.-19,66. km). Šo remontdarbu ietvaros notiek posma segas pārbūve un atjauno tiltu pār Mazo Juglu.

"Latvijas Valsts ceļi" informē, ka jau šonedēļ uz tilta pār Mazo Juglu un pirms krustojuma ar autoceļu Ulbroka–Ogre (P5) satiksme tiks organizēta pa vienu ceļa joslu. Prognozēts, ka satiksme šajā apvedceļa posmā būs īpaši palēnināta, tāpēc tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem iesakām izmantot citus maršrutus (pielikumā iespējamo apbraucamo ceļu shēmas). Remontdarbi skars arī apvedceļa A4 krustojumu ar autoceļu Ulbroka–Ogre (P5).


Satiksmes organizācijas izmaiņas:
• gandrīz kilometru garā apvedceļa posmā pirms tilta pār Mazo Juglu, tiltu ieskaitot, Daugavpils šosejas (A6) virzienā tiks slēgta viena josla;
• no autoceļa Ulbroka-Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu nedrīkstēs nogriezties ne pa labi, ne pa kreisi, varēs braukt tikai taisni;
• Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers-Saulkalne) un autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā tiks izslēgti pastāvīgie luksofori;
• satiksmi būvdarbu zonā regulēs pagaidu luksofori; nepieciešamības gadījumā tiks piesaistīti satiksmes regulētāji.

Lai savlaicīgi informētu satiksmes dalībniekus par minētajām satiksmes organizācijas izmaiņām, vairākās vietās tiks uzstādītas informatīvās zīmes: Tīnūžos, Salaspilī, Sauriešos, Dreiliņos, Ulbrokā, Līčos, autoceļu A2 un A4 divlīmeņu mezglā, kā arī autoceļu P8 un P80 krustojumā.

Ieteicamie apbraukšanas maršruti tranzīta transportam:
• virzienā no Rīgas un Tallinas uz Daugavpili, Rēzekni vai Maskavu ieteicams izvēlēties autoceļu A6 Rīga–Daugavpils;
• virzienā no Bauskas un Viļņas uz Tallinu – caur Rīgu, sekojot informatīvām norādēm;
• virzienā no Daugavpils, Rēzeknes, Maskavas uz Rīgu vai Tallinu – ieteicams izvēlēties ceļu caur Rīgu;
• virzienā no Rīgas vai Tallinas uz Bausku vai Viļņu – caur Rīgu un pa Daugavpils šoseju (A6).

Vieglajam transportam un vietējiem iedzīvotājiem ieteicamais apbraukšanas maršruts Salaspils un Tallinas virzienā – caur Tīnūžiem vai Ikšķili, izmantojot valsts reģionālos autoceļus Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) un Rīga–Ērgļi (P4).