17.04.2018 15:00

Pasažieru pārvadātāja "Ekspress Ādaži" transporta kustības maršruti un saraksti pieejami arī mobilajās ierīcēs

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Pasažieru pārvadātāja "Ekspress Ādaži" transporta kustības maršruti un saraksti pieejami arī mobilajās ierīcēs pixabay.com un publicitātes

SIA "Ekspress Ādaži" (EA) no šī gada 17. aprīļa pasažieru ērtībām piedāvā ātru un ērtu veidu, kā apskatīt transporta kustības maršrutus un sarakstus mobilajās ierīcēs – mobilajos tālruņos, planšetēs un datoros tiešsaistē.

"Ņemot vērā mūsdienu straujo dzīves ritmu, klientiem ir svarīgi saņemt informāciju ātri. Arī pasažieru pārvadājumu nozarē modernās tehnoloģijas ir ieņēmušas nozīmīgu vietu. No 17. aprīļa EA maršruti, kustības saraksti ir ērti un ātri apskatāmi kā viedtālruņos – www.m.marsruti.lv/adazi, tā arī planšetēs un datoros – www.marsruti.lv/adazi, ekonomējot mūsu klientu laiku," informē SIA "Ekspress Ādaži" sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Lazdiņa.

Tagad EA pasažieri pirms plānotā brauciena var apskatīties gan maršrutus, gan arī autobusa atiešanas laiku no konkrētās pieturvietas. Mobilā versija paver plašas izmantošanas iespējas, piemēram, klients tiešsaistē pats var saplānot maršrutu, ievadot pieturvietas nosaukumu un galamērķi. Kartē parādās gan maršruta autobusa numurs, gan arī atiešanas laiks. Turklāt tiešsaistē pasažieris var apskatīties arī piedāvātās papildu iespējas – ar citiem maršruta autobusiem nokļūt iecerētajā galamērķī.

Bez maršruta plānošanas klients tiešsaistē var redzēt, cik autobusi un kādos maršrutos tie atrodas uz līnijas. Kustības sarakstos, kur autobusa atiešanas laiks ir zilā vai zaļā krāsā, norāda, ka autobuss, braucot pamatmaršrutā, veiks iebraukšanu kādā no Ādažu novada apdzīvotajām vietām, skaidro M. Lazdiņa.

Kustības saraksti un cita svarīga informācija pasažieriem par EA sniegtajiem pakalpojumiem ir atrodama šeit, kur ir pieejama mobilā versija datoriem un arī kustības saraksti PDF formātā.

Tā kā Kadagā ir izvietota militārā bāze, kurā uzturas liela daļa ārvalstu karavīru, drīzumā EA maršruta plānošanu varēs veikt, izmantojot mobilo aplikāciju "GoogleMaps", kas ļaus saplānot maršrutu ar EA un Rīgas sabiedrisko transportu. Turpmāk visa informācija EA pasažieriem tiks publicēta interneta vietnē www.sabiedriskaisautobuss.lv, sadaļā "Ekspress Ādaži", vēsta M. Lazdiņa.