Ugunsgrēkā Jūrmalā cietis cilvēks (papildināta)

(Komentēt)
Ugunsgrēkā Jūrmalā cietis cilvēks (papildināta) Foto: arhīvs
2018. gada 16. augusts, 10:18

Trešdien plkst. 21.04 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma uz Jūrmalu, kur kādā no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem bija jūtams sadūmojums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka vienā no dzīvokļiem deg dīvāns.

Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, bet ugunsgrēks pusstundas laikā tika likvidēts, informēja VUGD.

Kopumā šonedēļ, iestājoties vēsākam un mitrākam laikam, no Pierīgas novadiem saņemto izsaukumu skaits krietni samazinājies, un ugunsgrēku platība nav bijusi liela.

Meža zemsedze degusi Nometņu ielā Jūrmalā (15 m2) un Veselības ielā Olainē (4 m2), Inčukalna novadā bija aizdedzies koksnes šķeldošanas iekārtas motors, bet Jūrmalā, Olainē un Ķekavas novadā VUGD darbinieki apdzēsuši degošus atkritumus.

Jau ziņots, ka otrdien Carnikavas novada Lilastē izglābti seši cilvēki, kuru laivas bija apgāzušās ezerā. Asaru prospektā Jūrmalā nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas rezultātā bija radies sadūmojums, taču degšana netika konstatēta un pietika ar telpu izvēdināšanu.

Pierīgā palīdzot dzīvniekiem, glābēji Babītes novadā un Carnikavas novada Mežciemā no koka nocēla kaķus, bet Stopiņu novada Ulbrokā atbrīvoja makšķerauklā sapinušos gulbi.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Nedēļas garumā svinēs Babītes novada desmit gadu jubileju aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/ctzY9NDL3B
aprinkislv
Ja jau “stratēģiskajiem partneriem” esam nodevuši pārzināt divas tik svarīgas un valstij nozīmīgas nozares, kā fina… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Aptauja Rīgā: Vai esat saņēmis Centrālās vēlēšanu komisijas vēstuli par to, kurā iecirknī jums jābalso? Ja neesat,… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Šodien, 22. maijā, tiks uzsākti 1. kārtas asfaltēšanas darbi autostāvvietas pārbūves projekta ietvaros Gaismas ielā… twitter.com/i/web/status/1…
Sigulda_turisms
Visu svētku garumā siguldieši varēs baudīt aptuveni 17 mākoņu kuģu rīta un vakara lidojumus. Dalību Gaisa balonu f… twitter.com/i/web/status/1…
JurmalaLV
🌷Pie @koncertzale tulpes pilnos ziedos priecē apmeklētājus. pic.twitter.com/682ez9llQW

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019