Triju automašīnu sadursmē Ikšķiles novadā cietis vīrietis

(Komentēt)
Triju automašīnu sadursmē Ikšķiles novadā cietis vīrietis Foto: Valsts policija
2018. gada 15. augusts, 9:55

Pēdējo divu dienu laikā Rīgas reģionā policija reģistrējusi 77 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši 17 cilvēki, tostarp trīs gājēji un divi velosipēdisti.

Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā notikusi vieglo automašīnu "Mercedes Benz" un "Chrysler" sadursme ar kravas auto "Mercedes Benz Actros". Negadījumā miesas bojājumus guvis 39 gadus vecs vīrietis.

Divi negadījumi ar cietušajiem reģistrēti Jūrmalā. Talsu šosejā "Honda Accord", "Audi A3" un "Renault Trafic" sadursmē traumas guvis 56 gadus vecs vīrietis, bet Jomas ielā neprecizētos apstākļos cietusi septiņus gadus veca meitene.

Ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem reģistrēti Ķekavas novada Katlakalnā, Raiņa ielā Saulkrastos, Babītes novada Brīvkalnos, Grīvas ielā Zvejniekciemā, Jūrmalā un Pulkveža Brieža ielā Siguldā.

Policija ceļu satiksmes negadījumu aizvadītās diennakts laikā Rīgas reģionā sastādījusi 307 administratīvā pārkāpuma protokolus, tajā skaitā 78 par ātruma pārsniegšanu. Par transporta līdzekļa vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā aizturētas septiņas personas, tajā skaitā pa vienai Siguldā un Saulkrastos.

Likumsargi Rīgas reģionā pirmdien un otrdien reģistrējuši astoņas automašīnas zādzības (arī vienu Mārupē), desmit velosipēdu zādzības (arī pa vienai Salaspilī, Ikšķilē un Jūrmalā), kā arī 20 zādzības no transporta līdzekļa (arī vienu Jūrmalā).

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Čiekurciema patiesības. Gāzes termināļa dzirksteles aprinkis.lv/index.php/vied… pic.twitter.com/lJz5jnUPpg
aprinkislv
Austrijas pērles: mūzika, vīns, pilis un našķi aprinkis.lv/index.php/atpu… pic.twitter.com/yftK6dOZgw
aprinkislv
Kas notiek Imanta Ziedoņa, Vijas Artmanes un Anšlava Eglīša mājās? aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/1fFpOQYP3X

Twitter Citi raksta

Marupes_novads
Vasara un aktīvā atpūta ir kopsaucējs lieliskai laika pavadīšanai kopā ar saviem mīļajiem. Aicinām piedalīties auto… twitter.com/i/web/status/1…
Sigulda_turisms
No 26. līdz 28. jūlijam gleznainajā Siguldas pilsdrupu estrādē norisināsies Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svē… twitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Ādažu jaunā sākumskola pieņemta ekspluatācijā adazi.lv/adazu-sakumsko… pic.twitter.com/IL0UFTwZdl

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019