Policija skaidro, kādos apstākļos Piņķos rokā tika sašauts pusaudzis

(Komentēt)
Policija skaidro, kādos apstākļos Piņķos rokā tika sašauts pusaudzis Foto: facebook.com
2018. gada 13. augusts, 16:35

Valsts policija (VP) sākusi skaidrot apstākļus par gadījumu, kad Piņķos rokā sašauts pusaudzis. Kāda sieviete sociālajā tīklā "Facebook" ievietojusi paziņojumu par to, ka kāds vīrietis Piņķos ar pneimatisko ieroci sašāvis viņas dēlam roku. Sieviete sociālajā tīklā ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzama dēla sašautā roka.

Par notikušo esot informēta policija.

Sieviete arī apgalvo, ka šis jau esot trešais gadījums, kad konkrētais cilvēks "vienkārši šauj uz bērniem", bet cietušie nav vērsušies policijā. Sieviete arī minējusi šāvēja adresi.

Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne aģentūrai LETA pastāstīja, ka 11. augustā Olaines iecirknī saņemts iesniegums par miesas bojājumu nodarīšanu nepilngadīgai personai.

Patlaban sākta administratīvā lietvedība un cietušajam ir nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu miesas bojājumu pakāpi. Pēc ekspertīzes rezultātu saņemšanas policija lems, vai turpināt administratīvo lietvedību vai arī sākt kriminālprocesu.

Policija patlaban skaidro notikušā apstākļus. Pusaudža māte "Facebook" nav skaidri minējusi notikušā apstākļus, taču, iespējams, šaušana notikusi saistībā plūmju ņemšanu. "Aliča (plūmes koks) aug aiz sētas, jebkuram pieejamā vietā. Gluži, kā aug koki pie ietvēm, ne šāvēja teritorijā," ierakstījusi sieviete.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Zvejniekciemā degusi divstāvu ēka, Mārupē un Garkalnes novadā – meža zemsedze aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/3RfQGE0Xna
aprinkislv
Medības un juceklis Babītes ezerā aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/sI5kEmUst4
aprinkislv
Jauniešu koris "Maska" @korisMaska – Babītes novada un Latvijas vizītkarte aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/DGZ2NCrVHc

Twitter Citi raksta

Due to an error, potentially a timed-out connection to Twitter, this user's tweets are unable to be displayed.

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019