Glābēji iznīcinājuši lapseņu pūzni, izglābuši zalkti un palīdzējuši kaķim

(Komentēt)
Glābēji iznīcinājuši lapseņu pūzni, izglābuši zalkti un palīdzējuši kaķim Foto: twitter.com/sigulda_lv
2018. gada 26. jūlijs, 10:37

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem nedēļas pirmā puse Jūrmalā un Pierīgas novados pagājusi relatīvi mierīgi. Saņemti gandrīz divi desmiti izsaukumu, taču lielais vairums bijis par nelieliem ugunsgrēkiem.

Dīvainas sakritības rezultātā četri izsaukumi saņemti no Skolas ielām četrās dažādās apdzīvotās vietās – otrdien Ikšķilē ražošanas cehā bija aizdegušās sadzīves mantas un Olainē konteinerā dega atkritumi, naktī uz trešdienu atkritumi dega arī Jūrmalā, bet Siguldā glābēji likvidējuši lapseņu pūzni, kas bija izveidojies virs kādas bērnudārza "Tornīši" grupiņas durvīm (att.), informēja VUGD.

Trešdien Krimuldas novadā VUGD darbinieki no piecu metru dziļas akas izcēluši zalkti, bet Ķekavas novada Baložos atbrīvojuši zem automašīnas pārsega iesprūdušu kaķi. Palīdzība sniegta arī kādam cilvēkam – Jūrmalā glābēji palīdzējuši novilkt no pirksta gredzenu.

Vēl šajā nedēļā pie Garkalnes dzelzceļa stacijas un Raga ielā Jūrmalā apdzēsuši dažus kvadrātmetrus lielus meža zemsedzes ugunsgrēkus, Salaspils novada Mežezeros – degošus kūtsmēslus, Ceriņu ielā Jūrmalā – uz plīts piedegušu ēdienu, Ikšķiles novada Turkalnē – koka zaru, bet Bražciemā Jūrmalā, Olaines novada Stūnīšos, Garkalnes novada Baltezerā – svilstošus atkritumus.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Zvejniekciemā degusi divstāvu ēka, Mārupē un Garkalnes novadā – meža zemsedze aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/3RfQGE0Xna
aprinkislv
Medības un juceklis Babītes ezerā aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/sI5kEmUst4
aprinkislv
Jauniešu koris "Maska" @korisMaska – Babītes novada un Latvijas vizītkarte aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/DGZ2NCrVHc

Twitter Citi raksta

Due to an error, potentially a timed-out connection to Twitter, this user's tweets are unable to be displayed.

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019