07.02.2013 12:12

Video: Siguldā top jauna sākumskola

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Laurenču sākumskola. Laurenču sākumskola. www.sigulda.lv

Šī gada 1.septembrī Siguldas novada Laurenčos durvis vērs jauna sākumskola, kuras izveidei jau kopš pagājušā gada ir izveidota darba grupa, kurā ir iesaistīti dažādu nozaru speciālisti.

Jaunajā sākumskolā nozīmīga būs vecāku līdzdalība skolas darba plānošanā, pārvaldē un mācību procesā, tādēļ visi interesenti 21.februārī pulksten 19 tiek aicināti uz tikšanos Mākslu skolā "Baltais Flīģelis".

Jānorāda, ka skolas koncepcijas galvenās vadlīnijas norāda, ka izglītības iestāde solās būt atšķirīga no novadā esošajām. Tā būs pilnas dienas skola, kurā bērns varēs uzturēties līdz brīdim, kad vecāki beigs darbu – līdz pat pulksten 19.

Skola nodrošinās ne tikai pamatizglītības vajadzības, bet arī papildus izglītības iespējas un individuālo darbu (mājas darbu) izpildi turpat skolā, kā arī piedāvās aktīvās un pasīvās atpūtas iespējas. Skolā būs pieejama pamatizglītības programma ar padziļinātu dabaszinātņu un tehnoloģiju ievirzi. Skolēni no pirmās klases apgūs angļu valodu, bet otru svešvalodu – sākot no 3.klases. Plānots, ka jaunajā sākumskolā skolēnu skaits klasē nepārsniegs 18-20 bērnus, sniedzot iespēju uzlabot mācību procesa kvalitāti.

Plānots, ka skolēnu uzņemšanu jaunajā sākumskolā uzsāks 1.martā.

"Vidzemes TV" sižets par jauno skolu Laurenčos.