11.07.2018 10:20

Nedēļas nogalē Jūrmalā svinēs Jomas ielas svētkus

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Nedēļas nogalē Jūrmalā svinēs Jomas ielas svētkus publicitātes

14. jūlijā jau deviņpadsmito reizi norisināsies Jomas ielas svētki. Apmeklētājiem būs iespēja baudīt muzikālus priekšnesumus visas ielas garumā un aizraujošu programmu bērniem Horna dārzā. Majoru stāvlaukumā būs mūsdienu dejas un video uzvedums, bet vakara izskaņā – balle ar grupu "Mirage Jazz Orchestra", Normundu Rutuli un Kristīni Prauliņu.

No plkst. 13.00 līdz plkst. 19.00 uz četrām skatuvēm Jomas ielā skanēs ģitāras, kokles, flautas, saksofona, bungu un netradicionālu sitamo instrumentu skaņas. Apmeklētājiem būs iespēja noklausīties Roberta Memmēna beat box priekšnesumus, vērot atraktīvo "Flytie" bārmeņu šovus un zinātniskā teātra "Laboratorium.lv" eksperimentus. Aizraujošus priekšnesumus ar ielu vingrošanas un slack line elementiem demonstrēs Baltijas šova komanda "Street Warriors". Uz Jomas ielas skatuvēm uzstāsies arī grupas "Simple Man", "Kris&Oz", pūtēju orķestris "Jūrmala" un atraktīvais duets "Santehniķi", informē Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Krastiņa.

Mazākie svētku apmeklētāji no plkst. 12.00 līdz 17.00 Horna dārzā varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās, piedalīties pucēšanas skolā, iejusties dīdžeja lomā un citās aizraujošās aktivitātēs. Ģimenes ar bērniem varēs baudīt vairākus muzikālus teātra uzvedumus un izrādes: radošās apvienības "Teātris un es" muzikālo un interaktīvo izrādi "Mana dzimšanas diena", muzikālās apvienības "Rieksta pasakas" izrādi "Bitītes Ritas septiņas dienas" un Bergenas latviešu amatierteātra "LATiBergen" izrādi "Kariuss un Baktuss".

No plkst. 13.00 līdz plkst. 20.00 Majoru stāvlaukumā uzstāsies dīdžeji: apvienība "Two" – dīdžejs Dubra un dīdžejs Pm2TheAm, kā arī "Rīgas DJ skola". Plkst. 20.00 apmeklētājus priecēs oriģinālas laikmetīgās mākslas miniatūras. Plkst. 22.00 uz skatuves būs iespēja vērot unikālu, speciāli Joma ielas svētkiem radītu, mūsdienu dejas un video uzvedumu "Jūtu jūra", kurā piedalīsies deju grupa "Ritms" un "Buras", video noformējuma autors – vīdžejs Mārtiņš Dāboliņš. Vakara izskaņā līdz plkst. 2.00 balle ar grupu "Mirage Jazz Orchestra", Normundu Rutuli un Kristīni Prauliņu.

Svētku laikā no plkst. 11.00 līdz 22.00 skvērā pie Dzintaru koncertzāles notiks gardēžu svētki "Street Food Jūrmala". Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja baudīt gan jau zināmus ēdienus, gan nogaršot jaunus, vēsta Z. Krastiņa.

Ieeja pasākumos bez maksas.