Foto: Eksperimentos pavadīts Pierīgas jauno pētnieku forums Jaunmārupē

(Komentēt) Galerija
Foto: Eksperimentos pavadīts Pierīgas jauno pētnieku forums Jaunmārupē Foto: Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvalde
2018. gada 27. februāris, 13:45

Pagājušajā nedēļā Jaunmārupes pamatskolā norisinājās Pierīgas jauno pētnieku forums "Skolēni eksperimentē – 2018", kura laikā dalībnieki prezentēja praktiskus pētījumus un veica eksperimentus.

Pasākumā piedalījās Pierīgas vispārizglītojošo un speciālo skolu audzēkņi (līdz 9. klasei ieskaitot), kuri veikuši pētījumus, novērojumus un eksperimentus par brīvas izvēles tēmu. Dalībnieku uzstāšanos vērtēja žūrija, kas sastāvēja no klātesošajiem pedagogiem, informē Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē.

Forumā uzstājās skolēni no Mārupes novada, Ādažiem, Babītes un Saulkrastu novada. 1. vietu ieguva Babītes vidusskolas 9. klases audzēknis Lauris Rullis par darbu "Ķīmija – salūta zinātne", bet 2. vietu un skatītāju simpātijas balvu – Ričards Bulavs un Artūrs Miltiņš par pētījumu "IŅ-JAŅ stihijas". 3. vietu izcīnīja Mārupes pamatskolas 5. un 6. klases skolnieces Sabīne Greisa Rozīte un Amanda Nastaja par darbu "Dabiskie tīrīšanas līdzekļi".

Savukārt žūrijas specbalva tika piešķirta Saulkrastu vidusskolas 4. klases skolēniem Markam Kantsonam un Katrīnai Vijgriezei par pētījumu "Ķirbis", vēsta pārvaldē.

Foruma mērķis ir veicināt un popularizēt skolēnu pētniecisko darbību Pierīgas izglītības iestādēs jau pamatskolas izglītības pakāpē.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Medības un juceklis Babītes ezerā aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/sI5kEmUst4
aprinkislv
Jauniešu koris "Maska" @korisMaska – Babītes novada un Latvijas vizītkarte aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/DGZ2NCrVHc
aprinkislv
Māris Zanders @Maris_Zanders : Krievija... Kas tālāk? aprinkis.lv/index.php/vied…

Twitter Citi raksta

Due to an error, potentially a timed-out connection to Twitter, this user's tweets are unable to be displayed.

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019