07.06.2018 10:51

Pustūkstotis jauniešu Mālpilī piedalīsies Jaunsardzes sporta spēlēs

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Pustūkstotis jauniešu Mālpilī piedalīsies Jaunsardzes sporta spēlēs arhīvs

No 14. līdz 16. jūnijam stadionā pie Mālpils sporta centra notiks Jaunsardzes sporta spēles, kurās piedalīsies 444 jaunsargi no visas Latvijas vecumā no 12 līdz 21 gadam. Jaunsargi sacentīsies 14 sporta veidos – gan individuālajos, gan komandu, un trīs vecuma grupās tiks sadalīti 42 medaļu komplekti.

Sporta spēļu mērķis ir veicināt fizisko sagatavotību un sporta attīstību Jaunsardzē, noskaidrot labākās komandas, noteikt spēcīgākos sportistus jaunsargu vidū, kā arī veikt jaunsargu atlasi Nacionālo bruņoto spēku un Baltijas karavīru sporta spēlēm, informēja Jaunsardzes un informācijas centrā.

14. jūnijā plkst. 18.45 no Mālpils sporta centra Jaunsardzes sporta spēļu dalībnieki un viesi dosies gājienā uz Saules kalnu, kur notiks pasākums komunistiskā genocīda upuru piemiņai. Jaunsardzes sporta spēles tiks atklātas plkst. 20.00 Mālpils sporta centra laukumā.

15. jūnijā jaunsargi sacentīsies strītbolā, minifutbolā, florbolā, pludmales volejbolā, virves vilkšanā, modernajā trīscīņā, orientēšanās prasmē, pneimatiskajā šaušanā un citos sporta veidos.

16. jūnijā norisināsies finālsacensības, kā arī spēka un izturības daudzcīņa. Savukārt plkst. 13.40 Mālpils sporta centra laukumā sāksies Jaunsardzes sporta spēļu noslēguma un apbalvošanas ceremonija. Sporta spēļu dalībniekus un uzvarētājus sveiks Latvijas Valsts prezidents Jaunsardzes patrons Raimonds Vējonis un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Ar savu piemēru jaunsargus turpmākajiem sasniegumiem iedvesmos un pasniegs balvas NBA kluba Sanantonio "Spurs" spēlētājs Dāvis Bertāns.

Jaunsardzes sporta spēles Mālpils sporta centrā norisinājās arī pērn, un tajās piedalījās 600 jaunsargi no visas Latvijas.