Salaspils luterāņu draudzei vēl nepieciešami vismaz 40 000 latu

(7)
2012. gada 17. augusts, 12:51

Raugoties uz Salaspils luterāņu baznīcas ilgi loloto jaunceltni, pirmajā brīdī grūti nojaust, ka tajā jau notiek dievkalpojumi.

Patiesībā aiz tās sienām, kas pagaidām ir bez ārējās apdares, dievkalpojumos draudzes locekļi pulcējas bieži. Draudzes direktore Indra Šmite teic, ka baznīcas celtniecības pabeigšanu kavē naudas trūkums. "Lai minimālā līmenī varētu paveikt darbus, nepieciešami vēl 40 000 latu," atklāj I. Šmite.

Primārais, kas nepieciešams, ir ārējās apdares darbi, komunikāciju sakārtošana un labiekārtošana. Lai kaut nedaudz uzlabotu situāciju, regulāri ar draudzes cilvēku palīdzību notiek talkas un apdarīti tie darbi, kas ir pašu spēkos.

Salaspils luterāņu baznīcas celtniecība sākta jau 2008. gadā, kad tās pamatakmeni iesvētīja Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags. Šogad janvārī baznīcai uzcelts ilgi gaidītais zvana tornis un iekārtota pirmā stāva lūgšanu zāle.

"Pašlaik, kamēr nenotiek intensīvi celtniecības darbi, draudze pulcējas baznīcas lūgšanu zālē, kas ir pietiekami sakārtota, lai tajā varētu būt kopā un lūgt Dievu," norāda I. Šmite.

Lai gan situācija ir sarežģīta, I. Šmite pauž, ka apņēmība turpināt darbus nav zudusi. "Lai arī lēnām, bet mums ir ticība, ka pamazām darbi virzīsies un, ar Dieva palīgu ejot uz kopīgu mērķi, uzcelsim mūsu baznīcu."

"Pateicamies par katru ziedojumu, kuru esam saņēmuši, un par tiem, kurus vēl tikai saņemsim." Draudzes direktore atzīst, ka noderīgi ir ziedojumi arī būvniecības materiālu veidā.

"Apriņķis.lv" aicina atbalstīt dievnama būvniecības pabeigšanu ziedojot:
Salaspils evaņģēliski luteriskā draudze
Reģ. nr.90000866475
Juridiskā adrese:
Salaspils novads, Salaspils, Līvzemes iela 8, LV-2169,
AS "DNB banka", konts LV48RIKO00020104054302baznica ramim

 

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Čiekurciema patiesības. Gāzes termināļa dzirksteles aprinkis.lv/index.php/vied… pic.twitter.com/lJz5jnUPpg
aprinkislv
Austrijas pērles: mūzika, vīns, pilis un našķi aprinkis.lv/index.php/atpu… pic.twitter.com/yftK6dOZgw
aprinkislv
Kas notiek Imanta Ziedoņa, Vijas Artmanes un Anšlava Eglīša mājās? aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/1fFpOQYP3X

Twitter Citi raksta

Marupes_novads
Vasara un aktīvā atpūta ir kopsaucējs lieliskai laika pavadīšanai kopā ar saviem mīļajiem. Aicinām piedalīties auto… twitter.com/i/web/status/1…
Sigulda_turisms
No 26. līdz 28. jūlijam gleznainajā Siguldas pilsdrupu estrādē norisināsies Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svē… twitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Ādažu jaunā sākumskola pieņemta ekspluatācijā adazi.lv/adazu-sakumsko… pic.twitter.com/IL0UFTwZdl

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019